Garrett Euroace - akční balíček

10 290 Kč vč. DPH

Detektor kovů Garrett EuroACE

 

Akční balíček obsahuje: detektor EuroAce, sluchátka Clear Sound, kryt proti dešti, černý batoh Garrett


Ještě stále celkem žhavou novinku představuje nejvyšší model řady ACE, tentokrát s označením Garrett EuroACE. Ten dostal do vínku parádní funkce, některé si přináší a inovuje z úspěšných předchůdců ACE 250 a ACE 150, jiné nové vlastnosti přebírá z vyšších modelů rodiny Garretu. Poslední model z řady ACE je určen hobby hledačům, kteří požadují kvalitu, dobrou prostupnost a výborné rozlišovací schopnosti i na malé předměty.

Novinka, která dědí výjimečné vlastnosti!

Oproti svým předchůdcům, je EuroACE vybaven vyšší operační frekvencí, která je nastavena  na 8.25 kHz. Vyšší kmitočet umožňuje detektoru snáze rozlišit drobné předměty a lépe je identifikovat. K tomu napomáhá nová cívka, která je kompatibilní s celou řadou ACE. Cívka je typicky eliptická, o rozměrech 22 cm x 28 cm, je voděodolná a disponuje již tradiční krytkou proti poškození. Cívka nese typové označení DD, což znamená, že dosahuje větších hloubek i širšího okruhu detekce. Svými vlastnostmi sonda skvěle napomáhá detektoru rozlišit kovy, separovat nežádoucí a naopak správně identifikovat cennosti.

O rozlišení kovů se postará nově vylepšená funkce diskriminace, která železo označí do 6 skupin dle vodivosti. Snáze tak identifikuje nechtěné malé předměty jako jsou hřebíky, naopak větší železné předměty mohou být zdrojem zajímavých nálezů. EuroACE je nyní odolnější vůči vnějším rušivým vlivům. Mikroprocesorem řízená jednotka lépe odolává výkyvům nestabilního půdního vlivu, drží si stabilní výkon za všech podmínek. Vylepšená funkce bezpohybového dohledání nálezu PinPoint ještě lépe proniká do půdy a snáze identifikuje předměty. Velký displej je dobře čitelný. Přehledně informuje o druhu nálezu i jeho hloubce, tentokrát v centimetrech, nikoli palcích. Ke snazší a okamžité orientaci napomáhá akustická multitónová signalizace nálezu.

EuroACE  - skvělý detektor kovu za babku

Díky vyváženým vlastnostem a použité cívce, je detektor Garrett EuroACE schopen pronikat do vyšších hloubek s přesnější lokací a identifikací nálezu. S vylepšenou diskriminací, vynikajícími detekčními schopnostmi a příjemnou cenou se stává EuroACE další legendou z dílny Garrettu. Nenechte své objevy ležet pod zemí, vybavte se na hledání kvalitním detektorem, pořiďte si Garret EuroACE!   

  Garrett EuroACE - manuál (eng).pdf (Velikost:3.82 Mb)  
  Garrett EuroACE - leták (cz).pdf (Velikost:0.60 Mb)  

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma