Zmapujte si terén a nálezy pomocí GPS navigace

Turistické GPS navigace slouží primárně jako zařízení pro snadnou orientaci v terénu a nalezení požadovaného cíle. Navigace Vás navede tou správnou cestou. Co ale může samotná navigace nabídnout více?

Moderní GPS navigace jsou vybaveny velmi přesnými čipy, které uživateli nabízí čistý signál i v tom nejnedostupnějším terénu a hlavně velkou přesnost, neboť dokáží využít velké škály družicových a výpočetních systémů. Ty nejlepší navigace jsou navíc vybaveny GPS více než 5 MPX fotoaparátem. Nabízí tak výbornou možnost záznamu míst v terénu. Pro hledače se naskýtá výborná možsnost využít navigace pro mapování své cesty s detektorem a záznam zajímavých míst a nálezů.

S moderní GPS navigací si stisky několika tlačítek dokážete zaznamenat celou trasu, kterou jste s detektorem prochodili, uložit si pozici a fotografii zajímavých míst a nálezů. Data si pak pohodlně přetáhnete do svého počítače, kde efektivně zobrazíte a získáte přehled tras, míst a uložených nálezů.

GPS navigace jsou tak výborným společníkem do terénu při hledání s detektorem kovů.

Připravili jsme pro Vás výhodnou nabídku

U nás si můžete k detektoru pořídit GPS navigaci mnohem výhodněji. Pokud si zakoupíte Detektor kovů, na libovolnou GPS navigaci získáte slevu 12% z uvedené ceny.

 

Garmin GPS navigace se slevou


DomůDomů

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma